Sunkumai ieškant buto Naujamiestyje

Butas NaujamiestyjeKai prieš šešis metus ėmiau ieškoti sau buto, tai parduodami nauji butai Vilniuje Naujamiestyje dar ne buvo tokie brangūs. Atrodo, kad pastaruoju metu be proto išpopuliarėjęs bei madingu tapo Naujamiestis, vis daugiau Vilniuje pritraukia pasiturinčių ir laimingų žmonių. Dabar panašu, kad įsigyti ten butą yra visiškas prestižo reikalas, ir tik nedaugelis žmonių iš tiesų gali tai padaryti. Mes visgi nutarėme imti būsto paskolą ir ieškoti parduodamo buto Naujamiestyje. Tačiau susidūrėme su bėdomis. Štai kas visada užkliūva ir ko vis nepavyksta išvengti, kai ieškome buto.

Virtuvė ir svetainė

Dažniausia bėda dėl ko nenorime imti kažkurio buto, tai virtuvė, sujungta su svetaine. Nors tai laikoma populiariausiu interjero įrengimo būdu, tačiau mes to iš tiesų dažniausiai negalime pakęsti. Nežinau, kada ši mada atėjo pas mus, ir kada ji pagaliau išeis, bet laukiu, nesulaukiu, kada taip nutiks. Virtuvės, susijungtos su svetainėmis, tarsi dirbtinai praplečia erdvę. Tarsi sakytumėte, ei štai aš čia sau gaminsiu, o tuo pačiu ir vaiką pažiūrėsiu, žaidžiantį ant grindų, o mano svečiai galės mane matyti, kaip aš svilinu jiems pyragą. Tačiau keliems dirbantiems žmonėms, norintiems kartu gyventi, norisi turėti daugiau privatumo ir atskiros erdvės. Tačiau visada randame tą patį vakarietišką modelį, kai kepti kotletus turi ten pat, kur kažkas žiūri televizorių.

Pereinami kambariai

Skaityti straipsnį “Sunkumai ieškant buto Naujamiestyje” »

Iš kur pradingusi informacija – vertingiausia

Panašu, kad vienas pirmųjų mūsų visuomenės susidūrimų su informacijos pradingimu nutiko gana seniai. Tada dar nerūpėdavo niekam data recovery in London, nes viskas buvo labai fiziška. Karų ir stichijų, nelaimių metu dingdavo miestai, būdavo nušluojami nuo žemės paviršiaus kaimai, o toks dalykas kaip usb data recovery atrodė apskritai kaip neįmanomas dalykas. Kada pradėjo dingti skaitmeninė informacija? Labai daug jos sudegė juostose, pirmuose kino teatruose, kur gaisras būdavo dažnas reiškinys. Didžioji dalis ankstyvojo kino yra tiesiog sudegusi tokiu būdu. Mums duomenys dingsta iš nuolatinių prietaisų, be kurių neįsivaizduojame savo gyvenimo.

Iš telefono

DuomenysDar prieš 15 metų mums ėmė dingti telefonai, pradėjome juos pamesti, būti apvogtais ir pan. Be to, turbūt ir saugiai naudotis dar nemokėjome. Normalu, kad iš telefono duomenys dingsta nuolatos, ir tai dažniausiai būna telefono numeriai bei kita panaši aktuali informacija. Iš tiesų, kas gali būti nemalonesnio nei ta žinia, kad ir vėl pradingo tavo informacija. Norėtųsi, kad ji visada sėkmingai būtų savo vietoje, tačiau vis nutikdavo, kad netekus telefono reikėdavo ir vėl žmonių prašyti pasakyti savo telefono numerius. Kol nebuvo papildomų atminties kortelių ir kitų saugojimo skaitmeninių informacijos būdų, tol, atrodydavo, informacija tiesiog kažkur dingdavo.

Iš kompiuterio

Skaityti straipsnį “Iš kur pradingusi informacija – vertingiausia” »

Gatvės mene – dažymas su kompresoriumi

Vienam geram gatvės meno festivaliui reikalinga kompresorių nuoma. Skelbia organizatoriai. Pasiūliau jiems, kad gali išsinuomoti iš http://www.kompresoriucentras.lt/, tai sakė, kad dar pagalvos, nes kol kas svarsto, kad gal atsiras koks nors dosnus žmogus, kuris tiesiog galės čia padėti ir iš savo lėšų paremdamas išnuomoti. Taip pat festivaliui reikia ir kitos atributikos.

Festivalis prašo paaukoti

KompresoriusŠiam netradiciniam ir įdomiam gatvės meno reiškiniui yra būtina ne tik kompresorių nuoma, bet ir įvairios dažymo priemonės. Kaip žinia, kompresoriai labai dažnai būna naudojami dirbant su automobiliais. Tai pats patogiausias būdas norint nudažyti didelio formato galingus automobilius. Taigi, festivalis prašo paaukoti ne tik kompresoriaus nuomą, bet ir padėti ieškant rėmėjų, kas galėtų suteikti dažus. Norėtųsi, kad festivalio dalyviai jau gautų bent kažkokią dalį nemokamų priemonių, tada jie tikrai galėtų laisviau jaustis ir kurti. Na o tie, kas nori, gali aišku ir savo dažus neštis, gali net kad ir savo kompresorių atsivežti, viskas čia jau visada priklauso nuo paties žmogaus. Tad festivalio prioritetai visada yra svarbūs organizatoriams, nes joks festivalis dar neatsirado iš oro, kiekvieni dalyviai ir organizatoriai visada turi gerokai padirbėti, norint, kad kažkas gero ir gražaus nutiktų mūsų gyvenime.

Festivalio idėja

Skaityti straipsnį “Gatvės mene – dažymas su kompresoriumi” »

Ar jums gali būti suteiktas kreditas?

Kai netikėtai pristinga pinigų, dažnu pasirinkimu tampa greitųjų kreditų bendrovės, kurios gali paskolinti pinigų tuomet, kada jų reikia labiausiai. Tereikia pasirinkti tokią įmonę, kuri teiktų kreditus iš tiesų palankiomis sąlygomis, ir netrukus galėsite nuspręsti, kur imti kreditą yra palankiausia. Vis dėlto, dar prieš pildant paraišką palanku įsitikinti, ar jums gali būti suteiktas kreditas – juos teikiančios bendrovės yra nustačiusios tam tikrus reikalavimus, taigi, kokie jie?

Kreditai – tik pilnamečiams asmenims

KreditasJei jūs dar nesate sulaukę pilnametystės, tokiu atveju jums negali būti pasiūlyti kreditai. Greituosius kreditus teikiančios įmonės skolina tik tiems asmenims, kurie yra 18 metų ar dar vyresni. Jaunesni asmenys paprastai nėra dirbantys, jų atsakomybės jausmas dar nėra labai stiprus, todėl kreditoriai tokiems asmenims neteikia kreditų. Taip pat tam tikros bendrovės gali pasiūlyti kreditą tik dar vyresniems asmenims: vieni kreditus siūlo žmonėms nuo 19 ar 20 metų, dar kiti kreditoriai siūlo kreditus sulaukusiems 22 ar 23 metų. Gali būti ribojama ir tai, iki kokio amžiaus žmonėms yra teikiami kreditai, ir tokią informaciją tikrai galėsite rasti internetinėse kreditorių svetainėse.

Ar jūsų finansinė istorija nepriekaištinga?

Visada yra vertinama tai, ar asmuo yra mokus. Jei esate anksčiau skolinęsi, tokiu atveju jums gali būti pasiūlytas kreditas, tačiau tuo atveju, jei turėjote pradelstų mokėjimų, ir buvote įtraukti į skolininkų bazę, pasiskolinti nepavyks. Neatsakingai besiskolinantys asmenys, kurių duomenys buvo perduoti skolų administravimo bazei, negali pasiimti kredito, ir taip pat negali pirkti išsimokėtinai. Taigi, visuomet yra svarbu tai, kad būtų skolinamasi itin atsakingai.

Skaityti straipsnį “Ar jums gali būti suteiktas kreditas?” »

Kaip saugoti savo duomenis

Kaip saugoti savo duomenis, kad vėliau negrėstų data recovery London? Sutikime, tai vienas nemaloniausių dalykų, kai staiga iš tavo kompiuterio išgaruoja visas turtas, kurį labai ilgai kaupei, ir kuris galbūt net yra tavo kažkoks ilgalaikis darbas. Dar galima suprasti, kad laptop screen repair yra ne toks baisus dalykas nes nenutinka didžiausios tragedijos tavo kompiuteriui. Tačiau tada, kai blogiausi dalykai atsitinka su duomenimis, su informacija, tenka labai pasigailėti. Ko? Savęs ir savo informacijos.

Kur laikyti duomenis

Duomenų atkūrimasPirmas patarimas yra svarbius duomenis visada kopijuoti. Viena vieta, kur yra labai saugu ir patogu naudoti, ta yra įvairios interneto talpyklos. Neaišku, kiek jūs turite tų duomenų. Tačiau paprastiems vartotojams gali užtekti net ir paprasčiausiame Google diske esančios vietos, kurią galėtumėte naudoti tiems duomenims laikyti. Kitas dalykas – reikia kopijuoti ir į išorinius kietuosius diskus. Kadaise vykdavo kopijavimas į CD plokšteles, bet dabar dauguma naujų lengvų kompiuterių nebeturi šio prietaiso, su kuriuo gali atsidaryti kompaktinį diską. Šios laikmenos nyksta taip, kaip kažkada išnyko ir tie maži diskeliai. Negana to, dar reikia pagalvoti ir apie tai, kad galima į USB raktus kopijuoti informaciją. Tačiau jeigu didžiausias USB raktas turės 32 GB atmintį, tai vis tiek tai nepranoks paprasto mažiausio kietojo išorinio disko su 500 GB atmintimi. Verčiau turėti kelis kietuosius diskus po 500 ar 700 GB, negu viską kelti į vieną 100000 GB atminties kietąjį diską. Nes pastarajam lygiai taip pat gali nutikti vioskių blogų dalykų, kaip ir kompiuteriui, iš kurio norite išgelbėti informaciją. Apskritai, kompiuteryje geriau nelaikyti ir kažkokios kompromituojančios medžiagos. Jeigu kažkas nutiktų jūsų prietaisui, tai turėtumėte eiti į taisyklą, o ne pats maloniausias dalykas žinoti, kad taisykloje meistrai galbūt mato jūsų informaciją.

Kaip saugoti kompiuterį

Skaityti straipsnį “Kaip saugoti savo duomenis” »