Įmonės vakarėliai sodybose

Jeigu privatūs asmenys sugalvoja išmanių būdų švęsti gimtadieniams ir kitokioms šventėms, tai darbovietėms dažnai sodybos nuoma atrodo kaip geriausias būdas kažką atšvęsti. Tai suprantama, nes norint pradžiuginti didelį kiekį savo darbuotojų ir galbūt partnerių, reikia turėti tinkamai parengtas patalpas. Kuo jos didesnės, tuo būna geriau. Žinoma, svarbu ir, koks yra žmonių skaičius.

Kas susirenka

Tad į tokius vakarėlius paprastai ir susirenka suinteresuoti įmonės darbuotojai. Pavyzdžiui, patys darbuotojai, vadovai. Kviečiami ir įmonių partneriai, buvę darbuotojai, jeigu partnerystė nutrūko normaliu gražiu būdu. Aišku, būna žmonių, kurie ir nenori dirbti tokiose įmonėse. Tad jie dažniausiai susigalvoja kokių nors priežasčių, kodėl galėtų nevykti į vakarėlį. Gal ir gerai – susirenka tik tie, kuriems iš tiesų patinka linksmybės. Kartais vakarėliai organizuojami su šeimomis, kartais tik taip kviestiniams žmonėms.

Ką visi veikia

Sodybos pasirinkimasPaprastai tokia sodybos nuoma būna susijusi ir su veiklomis. Jokie vakarėliai nepraeina be specialiai suplanuotų vienokių ar kitokių veiklų. Jeigu vasara, tai daug kas vyksta gryname ore. Tarkime, žmonės traukia virvę ir stebi, kas yra stipresni. Dar gali tekti šuoliuoti su maišais per visą teritoriją – jeigu tik būna noro. Žmonės visuomet stengiasi rasti sau būdų maloniai išnaudoti gamtą, gerą orą, gerą nuotaiką. Juk ne kasdien tiek daug vieningai mąstančių žmonių susitinka malonioje aplinkoje.

Gali būti organizuojami protmūšiai, filmų peržiūros. Ir aišku, jokie vakarėliai neįsivaizduojami be linksmybių kaip per visas šventes. Vaišėmis nukrautų stalų bei šokių aikštelės. Privalumas šventimo sodyboje yra toks, kad galima labai ilgai leisti muziką, švęsti, groti, dainuoti, šokti. Juk mieste galioja tam tikros tylos valandos, todėl negalima kada nori ir kaip nori linksmintis, reikia paisyti aplinkinių ramybės. Taigi, šventimas kaimo sodyboje daug kam tampa geru būdu išsidūkti.

Kas paskui

Kitą dieną visi skirstosi, kupini gerų prisiminimų. Kas žino, gal darbo vakarėlyje užsimezgė naujos draugystės, gal kažkas gero po viso to išeis. Taigi, smagu, kad vakarėlis pavyko. Kažkam, aišku, ir bloga kitą dieną, jeigu šventė per daug. Tačiau kartais linksmose šventėse pasidaro ir kažkiek sunkiau. Ne visi iškart iš sodybos važiuoja namo. Kai kurie pakeliui aplanko lankytinus objektus, jeigu tokių būna. Tarkime, kokius Kernavės kalnus ar kažką kito panašaus, kame taip pat galima pajausti malonumą. Kiti iš karto mauna namo – jiems jau užteko to laiko, kada jie ir taip buvo išvykę.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *