Kaip nusiskusti barzdą?

Pagrindai: kaip skusti barzdą

MasinelesJei niekada anksčiau nesiskutote barzdos, turėtumėte žinoti, kad tam, jog atliktumėte darbą, nereikia naudoti specialaus skutimosi kremo ar kitų įmantrių priemonių. Tačiau visada turėtumėte naudoti visiškai naują skustuvą ir prieš pradėdami kruopščiai išvalyti skutimosi vietą. Kad išvengtumėte odos sudirginimo, geriausia naudoti skustuvą su vienu peiliuku, be to, turėtumėte įsitikinti, kad jis aštrus. Nepamirškite ištepti veido skutimosi geliu arba muilu, kad neįsipjautumėte! Pirmiausia nuplaukite veidą šiltu vandeniu, kad viskas būtų minkšta. Tada galite naudoti prieš skutimąsi skirtą kremą, kuris padės pakelti plaukelius. Kai plaukeliai pakelti, galite naudoti skutimosi kremą arba gelį, kad skustuvas būtų suteptas ir lengvai judėtų per veidą. Būtinai skuskitės plaukelių augimo kryptimi. Tai padės išvengti įaugusių plaukelių ir skustuvo nudegimo. Jei nežinote, į kurią pusę auga jūsų plaukai, galite pajusti kryptį lengvai braukdami pirštais per veidą. Skutimosi masineles ir eksperto patarimai.

Elektrinio skustuvo naudojimas

Elektrinis skustuvas yra greičiausias ir paprasčiausias būdas nusiskusti barzdą. Tiesą sakant, daugelis žmonių dabar tikriausiai skuba barzdą elektriniu skustuvu, bet apie tai net nežino! Elektrinis skustuvas yra puikus pasirinkimas norint greitai nusiskusti. Paprastai jie labai kruopščiai nuskuba, o ražienos lieka minimalios. Juos taip pat labai lengva naudoti, tačiau jie turi ir trūkumų. Apžvelkime geriausius elektrinius skustuvus barzdai skusti. Elektriniai skustuvai nėra tokie lankstūs kaip skustuvo peiliukai, todėl yra tikimybė, kad galite nepastebėti vietos arba įsipjauti veidą. Tačiau elektrinis skustuvas yra puikus pasirinkimas norint greitai nusiskusti, kad liktų minimalus ražienos kiekis. Jei turite jautrią odą, pabandykite naudoti elektrinį skustuvą jautriai odai. Yra daug specialiai jautriai odai skirtų elektrinių skustuvų modelių, kurie sumažina dirginimą.

Dvigubo skustuvo naudojimas

Jei nesate elektrinių skustuvų gerbėjas, visada galite išbandyti tradicinį skustuvą. Dvigubas skustuvas yra puikus pasirinkimas barzdai skusti, nes jame yra du peiliukai, kad galėtumėte nusiskusti kruopščiau. Dvigubi skustuvai paprastai yra brangesni už įprastus skustuvus, nes juose yra daugiau peiliukų. Jei turite jautrią odą, ieškokite dvigubų skustuvų, kurie skirti jautriai odai. Dvigubais skustuvais galima nusiskusti daug geriau nei įprastais skustuvais. Tai reiškia, kad jums nereikės taip dažnai skustis. Tai taip pat reiškia, kad jums gali tekti patirti daugiau įpjovimų ir nudegimų skustuvu. Skutimosi dvigubu skustuvu metu labai rekomenduojama naudoti gerą skutimosi kremą. Galite naudoti skutimosi šepetėlį, kad skutimosi kremas susigertų ir būtų lengviau paskirstyti kremą po veidą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *