Kaip kalbėti, jeigu jūsų klausosi

Pasižvalgius po https://www.sekimoiranga.lt/ asortimentą, pamatysite, kad yra daug įvairių pasiklausymo įrenginių, kuriuos jūs galite panaudoti savo tikslams. Taip pat yra ir toks dalykas kaip blakių detektorius, kuris gali padėti aptikti įvairias pasiklausymo įrangas aplink jus, jeigu turite tokių įtarimų, kad kažkas negerai ir galbūt jus seka. Net jeigu su detektoriumi nieko nerastumėte, vis tiek galbūt vertėtų pagalvoti, ką daryti, kad klausantis jūsų, nepavyktų jūsų išgirsti… Net jeigu neturite, ko slėpti, štai keletas patarimų privatumo išsaugojimui.

Naudoti slapyvardžius

Profesionalaus sekimo įrangaŽinokite, kad pasiklausymo iranga gali veikti visur: ir telefone, ir kažkur jūsų aplinkoje. Tad galbūt pokalbių klausosi ir telefono bangomis, ir per internetą, ir tiesiog su blakėmis. Tad jeigu norite, kad būtų kuo sunkiau suprasti, ką ir apie ką kalbate, naudokite slapyvardžius arba slaptažodžius, kuriais užkoduotumėte tam tikrus žmonių vardus, operacijų pavadinimus ir pan. Naudoti schemų pavadinimus kodinius vertėtų tuomet, kada žinote, kad tikrai norite, jog tai liktų privati informacija. Kita vertus, galbūt jūs nedarote nieko blogo, jokių nusikaltimų, ir visgi yra daug dalykų, kurie turi likti nepaviešinti ir žinomi tik jums ar tik jums ir pašnekovui. Gal dirbate su kažkokiomis valdžios struktūromis, gal dirbate su nauja moksline informacija, gal Hipokrato priesaika neleidžia kažko viešinti ir pan. Visais atvejais tikrai vertėtų pasistengti tą informaciją, kuri neturėtų būti paskleista, vienaip ar kitaip koduoti, kalbant.

Niekada nepasakyti susitikimo vietos

Apie populiarias sekimo strategijas galite sužinoti net ir iš žiniasklaidos, nes ten atskleidžiami įvairūs dalykai, kaip žmonės gali būti sekami. Taip pat iš filmų: jie pakursto fantaziją ir dar daugiau pasufleruoja. Jeigu manote, kad tas sekimas jau tikrai peržengė ribas, galite pagalvoti apie tai, kad galbūt vertėtų kažkaip koduoti ir susitikimų vietas su svarbiais asmenimis. Juk nenorėtumėte, kad galiausiai jūsų susitikimo vieta būtų žinoma tiems, kad tai neturėtų būti žinoma. Tad nekalbėkite su slaptu asmeniu apie susitikimo vietą: verčiau ją aptarkite prieš tai kitokiomis priemonėmis, kurių neina susekti.

Mėtyti pėdas

Svarbu ir mokėti mėtyti pėdas. Kartais lyg tarp kito savo šnekamą informaciją paįvairinti tokia, kuri nebūtų teisinga. Tuomet tikrai būsite ramūs, kad dabar galite pasakyti dalykus, kurie nėra tiesa, ir vis tiek viskas bus gerai. Galbūt nusiųsite persekiotojus į priešingą pusę, nei ta, į kurią iš tiesų ketinate vykti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *