Pasidaryk pats: interjero sprendimai naujam būstui

Pasidairius po naujus AmberCity statomus daugiabučius, gera įsivaizduoti, kad čia jūs galėtumėte gyventi. Bet svarbiausia visada yra mokėti sukurti tą jaukumą, kurio taip reikia. Ir jis kuriamas ne tik perkant naujus daiktus ir baldus, bet ir patiems kažką tokio kuriant. Manote, kad tai labai sunku? Tikrai ne. Internete pilna idėjų, kaip apgyvendinti daiktais ir interjero elementais naujus bei gražius dalykus.

Baldai iš palečių arba dėžių

AmberCityTaigi, visų pirma, ar kalbėtume apie AmberCity, ar apie kitus naujos statybos būstus, nesvarbu, nes interjerą įrengti iš dalies patys galėsite visur. Sunkiau būtų tik su senos statybos namais ir daugiabučiais, kadangi ten pirmiausiai reikėtų keisti sienų išplanavimą, taip pat pirkti daugiau visokių baldų ir dar kažko, ir tai sudarytų tikrai daug išlaidų, pareikalautų laiko. O gal ir sienos, grindys ar dar kas būtų ne lygių spalvų, nevienodi, seni, tai reikėtų dar apskritai didesnio remonto. Na o naujame bute galite iškart viską pradėti nuo nulio. Pavyzdžiui, baldai iš palečių arba iš dėžių – dabar labai madingas interjero akcentas. Ir juo tikrai galima užsiimti, jeigu jūs to tiktai pageidaujate. Galite patys pirkti interjerui tinkančius baldus (spintas, daiktus), ir jais apstatę namus, džiaugtis.

Medinės lentynos

Ką dar galbūt galite pasidaryti patys: tai gražias medines lentynas, kurios jūsų namams suteiktų tai, ko jūs iš tiesų norite. Tad tokiuose namuose būtų galima pasidėti medines lentynas ir pasidžiaugti, kaip smagu jausti tikrą medžio skleidžiamą natūralumą ir šilumą. Pakanka nusipirkti lentą iš lentpjūvės, o tada ją nušlifuoti, sutvarkyti pritaikyti, ir turėsite kuo puikiausias lentynas.

Medinės langinės

Taip pat verta pagalvoti ir apie medinių langinių gamybą, jeigu galvojate, kad jos atrodytų gražiai interjere. Tai būtų autentiška ir atkartotų etnogtrafinius motyvus.

Seni pervilkti baldai

Jeigu turite seną baisų fotelį, įsižiūrėję turbūt pastebėsite, kad iš tiesų baisi yra tik jo gobelenų dalis, o pats fotelis galbūt atrodo net labai gerai. Tad ką jums tikrai reikia padaryti, tai tą fotelį pervilkti nauju gobelenu. O tai yra rankų darbas, kurį galima atlikti patiems.

Kitos smulkmenos

Papuošimai: šviečiančios girliandos tinka ne tik Kalėdoms, bet ir kasdien, norint namams suteikti jaukumo.

Gėlių vazos iš butelių – dar viena idėja, kaip antrą kartą panaudoti be reikalo išmetamus dalykus.

Siūtos ir siuvinėtos antklodės, užtiesalai – jeigu tik norite tuo užsiimti.

1 komentaras

  1. man pačios gražiausios dekoracijos yra rankų darbo. Jau pati nemažai esu pasidariusi. Smagu ir kartu vaikus įtraukti į rankdarbių kurimą. Šiuo metu daugiausiai piešiam, ypač jiems patinka piešti ant drobių. Visas priemones perku čia: https://eurobiuras.lt/lt/12-dailes-prekes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *