Ar jums gali būti suteiktas kreditas?

Kai netikėtai pristinga pinigų, dažnu pasirinkimu tampa greitųjų kreditų bendrovės, kurios gali paskolinti pinigų tuomet, kada jų reikia labiausiai. Tereikia pasirinkti tokią įmonę, kuri teiktų kreditus iš tiesų palankiomis sąlygomis, ir netrukus galėsite nuspręsti, kur imti kreditą yra palankiausia. Vis dėlto, dar prieš pildant paraišką palanku įsitikinti, ar jums gali būti suteiktas kreditas – juos teikiančios bendrovės yra nustačiusios tam tikrus reikalavimus, taigi, kokie jie?

Kreditai – tik pilnamečiams asmenims

KreditasJei jūs dar nesate sulaukę pilnametystės, tokiu atveju jums negali būti pasiūlyti kreditai. Greituosius kreditus teikiančios įmonės skolina tik tiems asmenims, kurie yra 18 metų ar dar vyresni. Jaunesni asmenys paprastai nėra dirbantys, jų atsakomybės jausmas dar nėra labai stiprus, todėl kreditoriai tokiems asmenims neteikia kreditų. Taip pat tam tikros bendrovės gali pasiūlyti kreditą tik dar vyresniems asmenims: vieni kreditus siūlo žmonėms nuo 19 ar 20 metų, dar kiti kreditoriai siūlo kreditus sulaukusiems 22 ar 23 metų. Gali būti ribojama ir tai, iki kokio amžiaus žmonėms yra teikiami kreditai, ir tokią informaciją tikrai galėsite rasti internetinėse kreditorių svetainėse.

Ar jūsų finansinė istorija nepriekaištinga?

Visada yra vertinama tai, ar asmuo yra mokus. Jei esate anksčiau skolinęsi, tokiu atveju jums gali būti pasiūlytas kreditas, tačiau tuo atveju, jei turėjote pradelstų mokėjimų, ir buvote įtraukti į skolininkų bazę, pasiskolinti nepavyks. Neatsakingai besiskolinantys asmenys, kurių duomenys buvo perduoti skolų administravimo bazei, negali pasiimti kredito, ir taip pat negali pirkti išsimokėtinai. Taigi, visuomet yra svarbu tai, kad būtų skolinamasi itin atsakingai.

Svarbu ir gaunamos pajamos

Greitųjų kreditų bendrovės vertina asmens galimybes laiku grąžinti skolą, ir tam turi įtakos gaunamos pajamos. Jei skolinamasi vieno mėnesio laikotarpiui, tokiu atveju jums gali būti suteiktas ne didesnis nei 40 procentų jūsų gaunamų pajamų kreditas. Jei nuspręsite skolintis ilgesniam laikui, pavyzdžiui, keliems mėnesiams arba dar ilgesniam laikui, bus vertinama tai, kokią pinigų sumą turėsite grąžinti per vieną mėnesį, ir ji negali būti didesnė nei keturiasdešimt procentų jūsų gaunamų mėnesio pajamų.

Kas dar vertinama?

  • Skolinama tik tiems asmenims, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai;
  • Norintys pasiskolinti asmenys dabartinėje darbovietėje turi būti išdirbę ne mažiau nei tris mėnesius (kai kurie kreditoriai reikalauja, kad toje pačioje darbovietėje būtų dirbta ne mažiau nei pusmetį);
  • Jei turite ir tam tikrų kitų finansinių įsipareigojimų, bus vertinama tai, ar gaunamos pajamos yra pakankamos grąžinti norimą pasiskolinti pinigų sumą;
  • Taip pat svarbu ir ta, kad jūs turėtumėte galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir naudotumėtės elektronine bankininkyste.

Greitas paraiškos pildymas

Jei jūs atitinkate reikalavimus gauti kreditą, galite užpildyti paraišką internetu. Tai galėsite padaryti iš tiesų labai greitai – tereikės pasirinkti įmonę, kuri nustačiusi palankiausias skolinimosi sąlygas, ir atlikti reikalingus veiksmus. Jei skolinsitės pirmą kartą, tokiu atveju jums reikės patvirtinti asmens tapatybę ir užpildyti reikalingus registracijos duomenis. Tuo atveju, jei tam tikrą kreditus teikiančią įmonę rinksitės jau ne pirmą kartą, galėsite iš karto pasirinkti pinigų sumą, kurią norite pasiskolinti, ir pateikti savo paraišką. Netrukus pateikta paraiška bus išnagrinėta, ir jums bus pateiktas atsakymas dėl kredito suteikimo. Jei kreditorius, įvertinęs jūsų galimybes skolą grąžinti, priims teigiamą sprendimą, pasiskolinti pinigai iš karto bus pervedami į jūsų banko sąskaitą, ir beliks tik pasirūpinti, kad pasiskolinta pinigų suma būtų grąžinama iki tam tikros numatytos datos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *