Automobilių nuoma

Šiandieną gatvėse galima pamatyti daug automobilių. Žmonės skuba į darbą, vaikų darželius, mokyklas bei į kitas vietas. Gyvenimas be nuosavos transporto priemonės daugeliui neįmanomas. Galima teigti, jog automobilis tai būtinybė. Populiari automobilių nuoma, tai patogu, kada atvykstate iš kitos šalies laikinai paviešėti Lietuvoje. Neorent jums gali pristatyti pasirinktą transporto priemonę nedelsiant. Išlipsite iš lėktuvo, o nuomotojas jau jūsų lauks su pasirinktu automobiliu. Neorent biurus galite rasti Vilniaus aerouoste ir Kauno aerouoste. Įmonė stengiasi, kad norintiems išsinuomoti automobilį būtų paprasta ir patogu tai padaryti.

Nuomos paslaugosĮmonė Neorent vykdo akcijas, kurių metu automobiliu nuoma kainuoja mažiau. Galite rasti rudens akcijas, žiemos ir kitas. Rezervuoti pasirinktą automobilį nuomai nereikėtų labai skubėti. Tai daryti rekomenduojama likus maždaug dviems savaitėms iki laiko, kada transporto priemonė bus reikalinga. Rezervuoti paprasta, tai galite padaryti interneto pagalba arba paskambinę telefonu. Neorent darbuotojai visada mielai padeda ir pataria, kadangi atsitinka ir taip, jog nelengva būna pasirinkti transporto priemonę. Siūlomų automobilių pasirinkimas ne mažas. Neorent siūlo ne vienos klasės transporto priemones. Čia galite rasti ekonominės, kompaktinės klasės automobilius, nuomotojas mielai pasiūlys vidutinės klasės transporto priemones, jei esate ne jaunesnis, nei 22 metų. Neorent nuo dvidešimt penkerių metų siūlo išsinuomoti standartinės, SUV ir AWD klasės automobilius. Amžiaus apribojimai yra todėl, kad to reikalauja galiojantys įstatymai. Patogu yra tai, kad automobilį gali vairuoti ne tik asmuo, kuris nuomojasi. Yra galimybė, kad vairuotų ir kiti, jums tereikia apie tai informuoti nuomotoją. Kiti asmenys turi būti nurodyti nuomos sutartyje. Neorent gali pasiūlyti ir papildomus vairuotojus, tai neįtraukta į automobilių nuomos kainą.

Automobilių nuomos laikotarpis

Nuomojantis transporto priemonės visada reikėtų pasiplanuoti, kokiam laikotarpiui reikės. Galite pasirinkti ilgalaikę arba trumpalaikę nuomą. Neorent galite nuomotis automobilius mažiausiai vienai parai. Jei jums reikia transporto priemonės, pavyzdžiui, valandai ar kelioms, vis viena nuomą reikės mokėti už minimalų laikotarpį. Neorent patogu naudotis ilgalaikės nuomos paslaugomis. Nuomojantis ilgesniam laikotarpiui nuoma vienai dienai kainuoja pigiau. Pastoviems klientams nuomotojas siūlo nuolaidas. Neorent siūlo ne tik patrauklias kainas ir palankias nuomos sąlygas, bet ir nepriekaištingus automobilius. Čia nerasite senų, techniškai netvarkingų transporto priemonių. Siūlomi nauji automobiliai, gražiai ir tvarkingai atrodantys. Dėl draudimo jums rūpintis nereikės, nuomotojas nuomai siūlo apdraustas transporto priemones. Didelis privalumas, kad jums bus suteikta techninė pagalba kelyje, jei to prireiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *