Kokių prekių reikia šunims, gyvenantiems mieste?

Kokias reikėtų pirkti zoo prekes mielam naujam augintiniams, keturkojui šuneliui, jeigu gyvenate mieste? Tikriausiai vis norėsite eiti pasivaikščioti. Kaimuose populiaru šunį rišti prie būdos, kas laikoma gyvūno kankinimu. Arba tiesiog šuo kartais yra uždaromas ir paleidžiamas palakstyti kokiame voljere. Tačiau mieste gyvenimas turi būti socialesnis, tad ir prekių reikia daugiau.

Ilgas ir trumpas pavadėlis, antkaklis

ZooInterneto parduotuvėse gali būti lengvai randamos zoo prekes, reikalingos tokiems pasivaikščiojimams. Tarkime, pavadėlis. Verta nusipirkti „Flex“ kokybišką pavadį su prailginimu ir užfiksavimu, bet su tokiu patogiau ten, kur daug atvirų erdvių ir šuo gali nekliūdamas už kliūčių palakstyti ilgesnį atstumą (5, 10 ar 15 m), bet vis tiek išlikdamas ant pavadžio. O pasivaikščiojimams po miesto centrą geriausia tinka įprastas, trumpas miesto pavadis (1.5 metro), jis kartu ir atitinka įstatymus. Antkaklis su kontaktais būtų taip pat labai pravartus dalykas. Jeigu jūsų šuo pasiklystų vienkiemyje, turbūt lengvai rastumėte. Tačiau šuo, netyčia pabėgęs mieste, gali greitai būti rastas kokių nors žmonių. Ką su juo daryti tada? Jeigu ant antkaklio bus parašyta, kam skambinti, pasimetus šuneliui, tuomet tikėtina, kad gyvūną lengvai atgausite.

Asmeninei higienai

Labiausiai dėl netvarkingų šunų šeimininkų nukenčia kiti šunų šeimininkai. Mat tik tie, kas vedžioja mieste šunis, vaikščioja pievomis. Be šuns jūs ten šiaip niekada neitumėte. Tačiau jeigu yra tokių, kurie pavedžioję nesusirenka, tuomet kitas šeimininkas vėliau įsilipa. Dėl to viena iš būtinų zoo prekių yra reikalinga tvarkai ir higienai palaikyti. Nupirkite šuniui išmatų maišelius ir rinkite viską, ką jis paliks lauke. Vaistai nuo parazitų – tai irgi asmeninės higienos dalis. Jeigu norite, kad šuo būtų švarus, tuomet turite jam duoti vaistus nuo parazitų: erkių, blusų. Apleistas šuo nuolat kasysis, o erkės gali ir apkrėsti ligomis.

Atšvaitai ir drabužiai

Kai kurie gyvūnai turi šiltą pavilnę, tad jam drabužių nereikia. Tačiau tokie trumpaplaukiai gyvūnai kaip taksai, kurtai, pinčeriai lauke be drabužių jaučiasi panašiai kaip ir žmonės, išėję į vėtrą tik su marškinėliais. Drabužiai su atšvaitais taip pat padės išlikti pastebimais naktyje.

1 komentaras

  1. Kiek pastebėjau, pastaruoju metu savo augintiniais žmonės rūpinasi labiau, nei prieš metus ar du. Kiekvieną dieną ateinam su vaikais į parką prie namų, ankščiau situacija būdavo tragiška, prie parko treniruoklių nebūdavo įmanoma prieiti, nes net ir po treniruokliais būdavo pridergta, o susitikimas su šunimis be pavadėlių buvo tiesiog kasdienybė. Dabar, palyginus, situacija yra puiki. Nežinau, kas tam padarė įtaką, bet labai džiugu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *