Žymos archyvas: gera masaziste kas yra

Kas yra geras masažas?

MasažasKūno sveikata labai svarbi visiems, norintiems nugyventi ilgus metus ir džiaugtis gera savijauta. Tai pasiekti padeda geras masažas. Dažnai nežinoma, kas tai yra. Klausimų kyla ir tuomet, kai pamatoma, kiek daug įvairių jo atlikimo technikų esama. Galbūt vienas masažas yra geras, o kitas ne toks? Kaip juos atskirti?

Jokios didelės paslapties tame nėra. Kiekviena masažo rūšis gali būti naudinga, jei bus atliekama tinkamai. Tai reiškia, kad masažas turi būti parinktas pagal tai, kas turi būti gydoma ar profilaktiškai skirta tam tikram poveikiui pasiekti. Taip pat ne mažiau svarbu, kad tai atliktų aukštos kvalifikacijos masažuotojas. Tuomet viskas bus atlikta tinkamai, o rezultatas bus toks, kokio buvo tikimasi.

Dažnai atliekamas gydantis masažas. Parenkamas tinkamas ir paskiriami seansai. Kartais reikia 10, o kartais 15. Masažuotojas patars, kiek kartų reikės apsilankyti. Toks masažas atliekamas norint pasiekti pagerėjimą tam tikroje srityje. Jis padeda sumažinti skausmą tam tikroje kūno vietoje. Nuima įtampą, pagerina kraujotaką ir pagreitina medžiagų apykaitą. Gali būti atliekamas gydomasis masažas skirtas nugarai, sąnariams, galvai, kaklui ir t.t. Toks masažas skirstomas pagal sritis. Gali būti atliktas ir viso kūno masažas. Jie rekomenduojami tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Šios rūšies masažas ypatingai rekomenduojamas tiems, kurių darbas yra sėdimas. Taip pat tiems, kurie nuolat patiria didelį fizinį krūvį. Dažnai jis taikomas po traumų ar operacijų.

Skaityti straipsnį “Kas yra geras masažas?” »