Populiariausi vakarėlių užkandžiai ir gėrimai

UžkandžiaiDidesnis ar mažesnis vakarėlis gali būti arba galvos skausmas ir chaosas, arba malonus pasibuvimas, jei tik jam tinkamai pasiruošite. Gardus maistas ir skanūs gėrimai – tai būtinas tokio pasiruošimo elementas. Nesvarbu, ar organizuojate šeimos vakarėlį sode, draugų ar bendradarbių pasibuvimą savaitgalį, bet kokiu atveju jums reikės užkandžių ir gėrimų, kurie tokiai progai idealiai tiktų. Skubame jums į pagalbą su sąrašu patiekalų bei gėrimų, kuriuos populiaru patiekti įvairiausiuose vakarėliuose.

Biskvitiniai tortai ar pyragaičiai

Dideliu skaniu tortu galima pavaišinti net 15 svečių. Juk kiekvienas atsipjaus tik nedidelį gabalėlį. Šiuo atveju jums pravers geras biskvito receptas arba patraukli akcija tortams parduotuvėje. Jei iškepsite ar nupirksite daug pyragaičių, juos bus patogu paimti į ranką švediško stalo atveju. Beje, pyragai taip pat tinka vakarėliams. Ir ne vien saldūs!

Vol-au-vent pyragaičiai

Išpūsti pyragaičiai vol-au-vent vis dar daugelyje vakarėlių įveikia tokias madas kaip mini mėsainiai ar kitos naujovės. Šis retro patiekalas yra nemirštanti klasika. Išsikepkite daug pyragaičių ir pasiruoškite mėgstamą įdarą. Įdarą geriausia į pyragaičius išdėlioti prieš pat atvykstant svečiams. Taip vol-au-vent pyragaičiai išliks traškesni ir sausesni.

Želė arba pudingas

Spalvinga sluoksniuota želė arba gardus pudingas visų pirma papuošia vakarėlio stalą. Antra, tai labai lengvas ir gana nebrangus desertas. Trečia, tokį desertą galite pagaminti gana greitai net ir 20 žmonių grupei. Želė ar pudingą puoškite plakta grietinėle arba šviežiais vaisiais ir tikrai įnešite į savo vakarėlio meniu unikalų elementą.

Salotos ir mišrainės

Jei vakarėlyje bus kepsnių ar kitas pagrindinis patiekalas, kurio svečiams reikės šiek tiek palaukti, pasiūlykite draugams šviežių salotų ir sočių mišrainių. Alkanieji numalšins „kirminą“, o vegetarai ar veganai šiais patiekalais pakeis mėsiškus patiekalus. Salotų ir mišrainių privalumas yra tas, jog jos patiekiamos šaltos ir todėl nereikia rūpintis dėl patiekimo laiko.

Rūkyta mėsa, dešra, sūris

Nepabijokite paprastumo ir pasirūpinkite gardžia duona (geriausiai, jei bus ir šviesios ir tamsios) ir papjaustykite daug dešros, rūkytos mėsos, įvairių sūrių. Tai ypatingai tinka švediškam stalui, vakarėliui gamtoje. Toks užkandis mėgstamas vaikų, nes jie svečiuose gali vengti maisto, kurio nepažįsta. Dailiais griežinėliais papjaustyta dešra ir sūris jiems atrodo pažįstami ir tinka paimti į ranką bėgant žaisti su draugais.

Pagrindinis patiekalas

Vien pyragais ir lengvais užkandžiais svečių nepasotinsite. Ypač, jei į vakarėlį ateis daugiau žmonių ir jis truks visą dieną. Pagrindiniam patiekalui puikiai tinka lauke kepti kepsniai, lazanija, kotletai, karbonadai ar kitas sotus maistas. Nebūtina rodyti kokio nors ypatingo savo kulinarinio talento, svarbiausia, kad pagrindinio patiekalo būtų pakankamai.

Gėrimų įvairovė

Pirmiausia galvodami apie gėrimų įvairovę vakarėlyje nepamirškite, kad savo svečiams turite pasiūlyti tiek alkoholinių, tiek nealkoholinių gėrimų. Galite nupirkti sulčių, limonado, įvairių gazuotų gėrimų, šaltos arbatos, gaminkite pieno kokteilius, jei tai vasara, pasirūpinkite arbatos ir kavos įvairove, jei tai šaltasis metų laikas. Turėkite keletą gero vyno butelių, pasirūpinkite užtektinu kiekiu alaus ir jūsų vakarėliui tikrai nieko nestigs.

1 komentaras

  1. Mes kai susirenkam su draugais, tai visada tarp užkandžių turi būt kokių dešrelių rūkytų mažų, kumpelių, arba jei nebūna, tada privalom ką nors iš mėsos kept, nes visiški mėsaėdžiai. Šiaip skaitom save kaip gana didelius mėsos gurmanus, tai mums ne viskas įtinka bet iš https://dzukukrautuvele.lt/prekes/mesa/mesos-gaminiai/rukyti-mesos-gaminiai/rukytos-desreles-desros/ jau nebe pirmą kartą perkam, tai tikrai nustebino produktų šviežumas ir aukšta kokybė. Tikrai verta išbandyt jų gaminių, tikrai gomurys lydisis iš skanumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *