Greitas kreditas – kada tai geras pasirinkimas

Šiais laikais greitas kreditas vis dar yra suteikiamas žmonėms gana lengvai, nors tos suteikimo sąlygos jau vis tiek yra gerokai sugriežtintos. Anksčiau paskola internetu galėjo būti teikiama net ir tiems asmenims, kurie išvis neturėjo nei atlyginimo, nei galimybių grąžinti. Dabartiniai įstatymai reikalauja kruopščiau atrinkti žmones, kuriems greitas kreditas gali būti suteiktas, ir kuriems ne. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas žmogus, galintis tą kreditą gauti, iš tiesų priima labai gerą sprendimą. Kada imti greitą paskolą internetu, o kada ne?

Pinigus praleisite pragyvenimui

KreditaiFinansų specialistai sutartų, kad paskola internetu, paimta būtent pragyvenimui, nepadarys turtingais jokių žmonių. Tai – prasčiausias būdas praleisti pinigus. Juk paprastai mes esame linkę labai greitai praleisti tuos pinigus, kurie skirti pragyvenimui, net nepajausti, kaip jie it smiltys išbyra pro pirštus. Nes pragyvenimas paprasčiausiai yra mūsų kasdieninių poreikių užtikrinimas, ne daugiau. Taigi, ir pragyventi yra šiek tiek sunkiau, kai turime tam mažiau pinigų, bet įmanoma. Verta patarti kiekvienam: jeigu trūksta pragyvenimui, skolinkitės tik kritinėje situacijoje. Pravalgysite įgytus pinigus, o vėliau paskolą dar kelis metus mokėsite vien dėl to, kad kažkada skaniau pavalgėte.

Pirksite prekę

Tačiau štai tarkime prekės pirkimas galėtų būti pavyzdingas skolinimasis. Mat įsigiję prekę mes tampame tarsi tuos pinigus transformavę į kitą formą. Anksčiau buvo 500 eurų, dabar – foto aparatas. Jeigu norėsite, vėliau daiktą galėsite parduoti. Net jeigu prisidės palūkanos, kurias prideda paskola internetu, arba net jeigu daikto vertė kažkiek nukris ir visas greitas kreditas negrįš atgal, bet jūs vis tiek visgi įgysite kažką. O tiesiog iššvaistydami maistui ir linksmybėms, negausite nieko.

Investuosite

Dar vienas patarimas – investuoti. Tą jūs taip pat galite daryti ir kalba būtų ne apie rimtas verslo investicijas, nes tokioms gal net bus per mažas greitas kreditas, tačiau apie investavimą į save. Žinote, kad galėsite gauti aukštesnes pareigas, jeigu kalbėsite kokia nors užsienio kalba geriau? Užsirašykite į kursus ir mokykitės. O gal jums reikia išsilaikyti kitas kitokios kategorijos teises, kad galėtumėte valdyti tarnybinį automobilį ir gauti aukštesnę algą? Tuomet taip pat pasiskolinkite kursams ir teisėms, ir padarykite, kas būtina. Investavimas į save, jeigu investuojate tinkama linkme, vėliau atsiperka. Tik darykite tai ne kvailai (pavyzdžiui ne į plaukų atauginimą), o su žinojimu, jog bus tikrai gera išliekamoji vertė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *