Verslas, kuris neišgyventų be SEO

Jeigu tam tikroms verslo rūšims seo paslaugos ir nėra būtinas (pavyzdžiui, bobausių ir sraigių supirkimo punktui Dzūkijoje), tai kitos verslo šakos būtinai turi pasirūpinti gera seo optimizacija. Jeigu to nepadarys – padarys kiti, o kiti ir atlyginimą už tai gaus. Kokios tos įmonės, kurioms seo paslaugos yra būtinos?

Greitųjų kreditų įmonės

Verslo internete planavimasGreitųjų kreditų bumas Lietuvoje išaugo per pastaruosius 10 metų, ir per tą laiką pas mus atsidarė tikrai daug įvairių kreditų įmonių. Per tą laiką buvo griežtinami (iki dabar) skolinimo reikalavimai, nes iš pradžių tą elektroninę sutartį labai lengvai galėdavo sudaryti ir pasiskolinti, kas nori. Dėl to dabar daug namų yra parduodama iš varžytinių. Kitiems žmonėms teko gyventi šiek tiek kitaip ir pasitaupyti patiems. Visgi, dabar nors ir būna nustatoma šiose rinkose pažeidimų, tačiau kreditai vis dar yra išdavinėjami labai sparčiai ir kiekvienas žmogus pažįsta kažką, kas būtų pasiėmęs greitąjį kreditą. Taigi, šios greitųjų kreditų įmonės yra tai, apie ką mes galvojame ir kalbame būtent dabar. Vadinasi, kol yra konkurencija, yra ir paklausa. O kaip kovoti šioje rinkoje, kai paslaugos ir kainos yra vienodos? Pagrindinis konkuravimo būdas ir tampa pasiekiamumas, matomumas. Šios kompanijos dėl to negaili investicijų įvairaus tipo reklamoms, taip pat ir seo optimizavimui. Pastarasis yra būtina sėkmingo verslo dalis, kadangi visa paslauga realiai vyksta internetu. Būtent per internetą mes pirmą kartą paieškome frazės – greitieji kreditai. Radę ją pirmuosiuose puslapiuose iškart ir einame į juos, skaitome skolinimosi sąlygas ir išsirinkę kažkurią skolinimosi bendrovę, pasiimame iš ten paskolą. Taigi, tokioms įmonėms konkuravimas Google pozicijose yra gyvybės ar mirties klausimas.

Nuomos įmonės

Panašiai yra ir toms įmonėms, kurios gyvena iš, tarkime auto nuomos. Jeigu tokios paslaugos teikiamos tiesiogiai internetu (tarkime, užsakomi pirmieji dalykai), tada irgi būtina seo optimizacija. Juk visada daug lengviau pasirinkti tuos, kuriuos pamatome pirmus, arba bent jau norisi jiems skirti daugiau laiko ir surasti ten tai, ko ieškai.

Skelbimų portalai

Įvairios kitos įmonės, tokios kaip skelbimų portalai, lygiai taip pat yra labai daug interneto reklamos suvalgantis dalykas. Žmonės skelbimų ieško internete, juos ten pat ir paskelbia, todėl svarbu turėti lengvą pasiekiamumą. Reikia ne tik reklamos, bet ir geros seo optimizacijos skelbimų portalams, dėl to mes ją paprastai tokią ir turime.

1 komentaras

  1. Čia paminėta tik maža dalis įmonių. Realiai šiais laikais didžioji dalis parduotuvių sukuria ir internetinius puslapius, kuriuose taip pat vykdo pardavimus, todėl kuo toliau tuo daugiau e-shop’ų atsiranda, todėl jeigu nori didinti pardavimus, turi vykdyti marketingą per įvairius skaitmeninės rinkodaros kanalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *