Sunkumai ieškant buto Naujamiestyje

Butas NaujamiestyjeKai prieš šešis metus ėmiau ieškoti sau buto, tai parduodami nauji butai Vilniuje Naujamiestyje dar ne buvo tokie brangūs. Atrodo, kad pastaruoju metu be proto išpopuliarėjęs bei madingu tapo Naujamiestis, vis daugiau Vilniuje pritraukia pasiturinčių ir laimingų žmonių. Dabar panašu, kad įsigyti ten butą yra visiškas prestižo reikalas, ir tik nedaugelis žmonių iš tiesų gali tai padaryti. Mes visgi nutarėme imti būsto paskolą ir ieškoti parduodamo buto Naujamiestyje. Tačiau susidūrėme su bėdomis. Štai kas visada užkliūva ir ko vis nepavyksta išvengti, kai ieškome buto.

Virtuvė ir svetainė

Dažniausia bėda dėl ko nenorime imti kažkurio buto, tai virtuvė, sujungta su svetaine. Nors tai laikoma populiariausiu interjero įrengimo būdu, tačiau mes to iš tiesų dažniausiai negalime pakęsti. Nežinau, kada ši mada atėjo pas mus, ir kada ji pagaliau išeis, bet laukiu, nesulaukiu, kada taip nutiks. Virtuvės, susijungtos su svetainėmis, tarsi dirbtinai praplečia erdvę. Tarsi sakytumėte, ei štai aš čia sau gaminsiu, o tuo pačiu ir vaiką pažiūrėsiu, žaidžiantį ant grindų, o mano svečiai galės mane matyti, kaip aš svilinu jiems pyragą. Tačiau keliems dirbantiems žmonėms, norintiems kartu gyventi, norisi turėti daugiau privatumo ir atskiros erdvės. Tačiau visada randame tą patį vakarietišką modelį, kai kepti kotletus turi ten pat, kur kažkas žiūri televizorių.

Pereinami kambariai

Ši savybė yra viena nemaloniausių. Kadangi abu su vyru esame dirbantys laisvai samdomi žmonės, namuose norime turėti savo darbo kambarius. Taip pat ir vaikų pereinamas kambarys į tėvų miegamąjį yra kažkas brutalaus ir nesuprantamo. Deja, dauguma puikių butų, kuriuos norėtume išsinuomoti arba pirkti Naujamiestyje, yra naujai įrengti, deja, ne taip, kaip mums reikia. Yra tokių butų, kurie išvis kiaurai pereinami tiesiog iš vieno kambario į kitą. O ieškome tokių, kur visi kambariai būtų atskiri, sujungti normaliu koridoriumi.

Pirmas aukštas

Dar viena blogybė, kad kol kas radome gerus butus tik pirmame aukšte. Norėtųsi gyventi antrame bent jau, kad niekas per balkoną naktį pas mus neateitų ar neišneštų mūsų daiktų, dviračių. Tai būtų daugiau negu nemalonu. Balkone dėl to apskritai neįmanoma laikyti jokio daikto, tenka viską turėti kambaryje. Ką gi, nieko nepadarysi, tokių dalykų irgi kartais pasitaiko. Visgi smagu, kad bent jau radome kelis butus, kurie gal mums ir pasirodys pusiau tinkami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *